Jubileuszowe wydawnictwo The Doors – “The Singles”

The Doors
The Doors fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W 2017 roku mija 50 lat od wydania debiutanckiej, imiennej płyty legendarnej formacji The Doors. Dla uczczenia tego jubileuszu do sprzedaży trafił zestaw singli, jakie ukazały się na rynku amerykańskim.

The Doors – “The Singles” zawiera w sumie 44 piosenki, w tym również wersje mono oraz nagrania koncertowe.

Na kompilacji znajdują się utwory z wszystkich sześciu studyjnych płyt, w tym wszystkie evergreeny zespołu, z “People Are Strange”, “Love Her Madly”, “Riders On The Storm, “Hello, I Love You”, “Touch Me”, “Light My Fire”.

Na składance znalazło się też parę singlowych kompozycji, wydanych już po śmierci charyzmatycznego frontmana zespołu, Jima Morrisona. (np. “Tightrope Ride”).

Dodatkowo Blu-ray zawiera miksy 4.0 Quad z Best Of The Doors.

Fani kupić będą mogli również limitowany do 10 tys. kopii wspaniały zestaw wszystkich singli grupy The Doors, jakie ukazały się na rynku amerykańskim, w formacie siedmiocalowych płytek winylowych.

W pudełku o nazwie “The Singles” znalazły się małe płytki, będące wiernymi replikami singli, jakie ukazały się między 1967 a 1971 rokiem.

Zespół w 1965 roku założyli Ray Manzarek i Jim Morrison. Formacja okazała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych, ale i popularnych grup lat 60. Sprzedaż płyt The Doors przekroczyła na całym świecie 100 milionów.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...