Lara Croft Tomb Raider: Plakat i teaser

Tomb Raider: Alicia Vikander jako współczesna Lara Croft
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci trafiły pierwsze oficjalne materiały promujące nadchodzącą, nową odsłonę serii “Tomb Raider” z Alicią Vikander w roli Lara Croft.

Po zdjęciach z planu, widzowie w końcu mogą obejrzeć pierwszą zapowiedź filmu i plakat. – Jej legenda się zaczyna – brzmi hasło reklamowe. W 15-sekundowym wideo widzimy Larę Croft uciekająca przed rozmaitymi pułapkami. Klip znajduje się pod tym adresemTutaj z kolei można zobaczyć plakat zapowiadający premierę w 3D i kinach IMAX.

Cały trailer będzie można obejrzeć jutro.

W nadchodzącej produkcji Daniel Wu zagra kapitana statku, który pomoże kobiecie podczas misji. Walton Goggins, aktor znany m.in. z filmów “Django”, “Nienawistna ósemka” i “Tożsamość Bourne’a”, będzie czarnym charakterem. W obsadzie znaleźli się ponadto John-Kamen i Dominic West.

Vickander niedawno obiecała, że nowe dzieło będzie miało współczesny wydźwięk. – Ona będzie jak młoda kobieta z 2018 roku – zapewnia gwiazda.

Scenariusz napisała Geneva Robertson-Dworet, a za kamerą stanął Roar Uthaug. Za muzykę odpowiada Tom Holkenborg, znany też jako Junkie XL.

Premiera dzieła zapowiedziana została na 16 marca 2018 roku.

Na podstawie słynnej gry komputerowej z 1996 roku powstały dwa filmy z Angeliną Jole w roli tytułowej – “Lara Croft: Tomb Raider” i sequel “Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia”. Produkcje przyniosły studiu Paramount, które je zrealizowało, 432 milionów dolarów.

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne