Lorde na scenie z Carly Rae Jepsen i Bleachers (WIDEO)

Do niezwykłego spotkania doszło podczas występu z serii MTV Unplugged. Do zespołu Bleechers, który był gospodarzem wieczoru, dołączyły Lorde i Carly Rae Jepsen.

Lorde na scenie z Carly Rae Jepsen i Bleachers! Jack Antonoff, lider Bleachers, wykonał z koleżankami numer “Hate That You Know Me” pochodzący z ostatniej płyty jego projektu, “Gone Now”.

Antonoff, prywatnie partner Leny Dunham (“Dziewczyny”), pomagał Lorde przy jej ostatniej płycie “Melodrama”. Był też współautorem kawałka “Sweetie” Carly Rae Jepsen.

Formacja Bleachers, grająca alternatywny pop z domieszką gitar, powstała jako solowy projekt firmowany przez Jacka Antonoffa, gitarzystę i drugiego wokalistę zespołu fun., trzykrotnego zdobywcę Grammy.

Poza działalnością w Bleachers, Jack Antonoff jest uznanym producentem i autorem tekstów. Współpracował m.in. z: Taylor Swift, Sara Bareilles, Zayn (współtwórca hitu “I Don’t Wanna Live Forever”), Sia, Tegan & Sara, Carly Rae Jepsen, Troye Sivan, Lorde.

W 2014 roku ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany “Strange Desire”. Drugi, “Gone Now”, miał premierę w czerwcu.

Poniżej można sprawdzić, że muzycy świetnie się czuli razem na scenie.

Lorde na scenie z Carly Rae Jepsen i Bleachers (WIDEO)

▸ Przeczytaj również: Taylor Swift: Nowy singiel zdetronizował mega hit Despacito

zespoły weselne