Afromental jest znany z tego, że potrafi dawać ludziom swoją muzyką mnóstwo pozytywnej energii, ale potrafią również wzruszać.

Dowodem na to jest piosenka “Differences” z albumu “Mental House”. Znalazła się na ścieżce dźwiękowej przepięknego filmu o miłości, “Chemia” w reżyserii Bartosza Prokopowicza. Bartosz Prokopowicz odpowiedzialny jest również za reżyserię teledysku do “Differences”.

W sieci dostępny jest już obraz, zawierający fragmenty filmu. Afromental współpracował z reżyserem po raz drugi. Wcześniej przy wideoklipie do “Mental House”.

“Chemia” zapowiadana jest jako najpiękniejszy polski film o miłości. Opowiada przejmującą historię, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami z życia wyjątkowej osoby, Magdaleny Prokopowicz, żony reżysera. Magdalena zmarła na raka w 2012 roku. Była, między innymi, założycielką Fundacji Rak’n’Roll, propagatorką walki z nowotworami, apelowała do kobiet o regularne poddawanie się badaniom profilaktycznym.

Obraz “Chemia” wejdzie na ekrany polskich kin 2 października 2015 roku.

Album “Mental House”, z którego pochodzi utwór “Differences”, ukazał się 24 listopada 2014 roku i dotarł do dziewiątej pozycji na liście OLIS, najwyższej w ponad 10-letniej historii Afromental. To pierwszy w historii grupy album nagrany w całości “na setkę”.

ZOBACZ TELEDYSK
AFROMENTAL – DIFFERENCES

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!