Charlotte Gainsbourg zaręczona z Deven Hynesem (zobacz teledysk)

Francuska aktorka i wokalistka Charlotte Gainsbourg opublikowała pierwszy teledysk promujący jej nadchodzący album “Rest”.

Wideo powstało do nagrania “Deadly Valentine”, które wyprodukował SebastiAn. W klipie, który wyreżyserowała sama artystka występuje Dev Hynes (Blood Orange).

– Piosenka łączy ślubne przysięgi z alternatywnym tonem – wyjaśnia gwiazda.

– Chciałam opowiedzieć o wiecznych zaręczynach. Przedstawić parę biegnącą do ołtarza od czasów dzieciństwa po starość. Poprosiłam Deva Hynesa, by został moim partnerem. Znalezienie młodszych i starszych wersji nas samych było niezłą frajdą.

Zapowiadany album “Rest” ukaże się 17 listopada nakładem Because Music. Do współpracy nad materiałem artystka zaprosiła kilku uznanych gości, w tym Paula McCartneya, SebastiAna, Owena Palletta i Connana Mockasina.

Wcześniej poznaliśmy tytułowy numer z płyty “Rest” (do sprawdzenia tutaj). Jego współautorem jest Guy-Manuel de Homem-Christo z Daft Punk.

Oto tracklista albumu “Rest”:
1. Ring-a-Ring O’ Roses
2. Lying With You
3. Kate
4. Deadly Valentine
5. I’m a Lie
6. Rest
7. Sylvia Says
8. Songbird in a Cage
9. Dans Vos Airs
10. Les Crocodiles
11. Les Oxalis

Charlotte Gainsbourg to córka Jane Birkin i Serge’a Gainsbourga.

Znana jest z filmów Larsa von Triera – “Antychryst”, “Melancholia” i “Nimfomanka”. Ostatnio zajęta była na planie thrillera “Pierwszy śnieg” z Michaelem Fassbenderem. Jej muzyczny dorobek zamyka podwójny album “Stage Whisper” z grudnia 2011 roku.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...