MUZOTAKTNEWSYFilmAngelina Jolie o życiu w czasach reżimu (WIDEO)

Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu (WIDEO)
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nowego filmu w reżyserii Angeliny Jolie – “Najpierw zabili mojego ojca” (“First They Killed My Father”).

Produkcja, którą Angelina Jolie nakręciła dla Netfliksa, powstała na podstawie powieści pochodzącej z Kambodży aktywistki i pisarki – Loung Ung.

REKLAMA

Bohaterką jest kobieta, która przeżyła brutalny reżim Czerwonych Khmerów, podczas którego zamordowano 1,5 miliona ludzi. Na ekranie śledzimy to, co przydarzyło jej się, gdy była jeszcze dzieckiem. Jolie nie tylko film wyreżyserowała, ale razem z Loung Ung napisała jego scenariusz.

W zwiastunie, który pojawił się na YouTube, możemy przyjrzeć się losom dziewczynki (Sareum Srey Moch). Fragmentom filmu towarzyszą pochwały z pierwszych recenzji produkcji. Wedle IndieWire to “najlepszy film Angeliny Jolie”.

Materiały promocyjne partnera

W produkcji filmu hollywoodzką gwiazdę wspierał kambodżański filmowiec, Rithy Panh. To już czwarty pełnometrażowy obraz fabularny Jolie. Wcześniej wyreżyserowała takie filmy, jak “Kraina miodu i krwi”, “Niezłomny” i “Nad morzem”.

Przypomnijmy, że aktorka ma pochodzącego z Kambodży adoptowanego syna Maddoksa.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA