Angelina Jolie o życiu w czasach reżimu (WIDEO)

Angelina Jolie nie okrada dzieci z Kambodży
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się kolejny zwiastun nowego filmu w reżyserii Angeliny Jolie – “Najpierw zabili mojego ojca” (“First They Killed My Father”).

Produkcja, którą Angelina Jolie nakręciła dla Netfliksa, powstała na podstawie powieści pochodzącej z Kambodży aktywistki i pisarki – Loung Ung.

Bohaterką jest kobieta, która przeżyła brutalny reżim Czerwonych Khmerów, podczas którego zamordowano 1,5 miliona ludzi. Na ekranie śledzimy to, co przydarzyło jej się, gdy była jeszcze dzieckiem. Jolie nie tylko film wyreżyserowała, ale razem z Loung Ung napisała jego scenariusz.

W zwiastunie, który pojawił się na YouTube, możemy przyjrzeć się losom dziewczynki (Sareum Srey Moch). Fragmentom filmu towarzyszą pochwały z pierwszych recenzji produkcji. Wedle IndieWire to “najlepszy film Angeliny Jolie”.

W produkcji filmu hollywoodzką gwiazdę wspierał kambodżański filmowiec, Rithy Panh. To już czwarty pełnometrażowy obraz fabularny Jolie. Wcześniej wyreżyserowała takie filmy, jak “Kraina miodu i krwi”, “Niezłomny” i “Nad morzem”.

Przypomnijmy, że aktorka ma pochodzącego z Kambodży adoptowanego syna Maddoksa.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...