Andrzej Piaseczny w zmysłowym teledysku “Wszystko dobrze”

Andrzej Piaseczny podzielił się teledyskiem do najnowszego singla “Wszystko dobrze”. Jest zmysłowo, a nawet odważnie.

“Wszystko dobrze” to kojąca melodia skomponowana przez Anię Dąbrowską, oraz intymny tekst Andrzeja Piasecznego o potrzebie bliskości z ukochaną osobą i czerpaniu radości z tego, co tu i teraz.

Towarzyszący nagraniu teledysk to intrygujący obraz ulotnej relacji dwojga ludzi – historia przenosi widza do hotelowych korytarzy i apartamentów. W kadrach piękna i tajemnicza kobieta (w tej roli wystąpiła przyjaciółka artysty, Malwina Wędzikowska). Zręcznie kokietuje oko kamery oraz samego Andrzeja Piasecznego.

“Wszystko dobrze” to drugi – po “My (O mnie, o tobie, o nas)” – singel zapowiadający nachodzący album Andrzeja Piasecznego, “O mnie, o tobie, o nas”, który ukaże się 13 października. Płytą wokalista świętuje 25-lecie działalności artystycznej. Do współpracy nad materiałem wokalista zaprosił Anię Dąbrowską.

Muzyk zapowiedział już jubileuszową trasę koncertową. Oto plan występów:
2 października – Bydgoszcz
9 października – Szczecin
14 października – Toruń
22 października – Poznań
9 listopada – Kielce
15 listopada – Białystok
19 listopada – Gdynia
1 grudnia – Zielona Góra
4 grudnia – Łódź
9 grudnia – Zabrze
10 grudnia – Wrocław
12 grudnia – Kraków
16 grudnia – Warszawa

Andrzej Piaseczny zaczynał karierę z zespołem Mafia, występował też w serialu “Złotopolscy”. W 1998 roku wydał debiutancki, solowy album “Piasek”. W 2009 roku ukazał się jego najbardziej hitowy longplay, mający status podwójnej platyny “Spis rzeczy ulubionych”. Wielkim sukcesem okazała się też jego współpraca z Sewerynem Krajewskim. Ostatni krążek popowego wokalisty i jurora programu “The Voice of Poland” to “Kalejdoskop” z marca 2015 roku.

Rok wcześniej Piaseczny opublikował album “Zimowe piosenki” zrealizowany we współpracy z Sewerynem Krajewskim.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...