Marilyn Manson odwołuje koncerty po wypadku

Marilyn Manson
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Marilyn Manson musiał odwołać kilka nadchodzących występów, po tym jak wielki rekwizyt przewrócił się na niego na scenie.

Podczas show Marilyn Manson wspinał się na metalową rzeźbę w kształcie pistoletów, która stanowiła część scenografii. Niestety po chwili dużych rozmiarów rekwizyt wywrócił się na rockmana. Muzyk został zabrany ze sceny na noszach, a następnie zawieziony do lokalnego szpitala.

Teraz rzecznik gwiazdora poinformował, że zaplanowane między 2 a 14 październikiem występu zostają przełożone na inny termin. – Manson ma nadzieję wkrótce wrócić na scenę, szczegóły przełożonych koncertów podamy wkrótce – powiedział przedstawiciel artysty.

6 października ukaże się nowa płyta Marilyn Manson, “Heaven Upside Down”. Zestaw promują single “We Know Where You Fucking Live” i “KILL4ME”.

Oto tracklista “Heaven Upside Down”:
1. Revelation #12
2. Tattooed in Reverse
3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
4. SAY10
5. KILL4ME
6. Saturnalia
7. JE$U$ CRI$IS
8. Blood Honey
9. Heaven Upside Down
10. Threats of Romance

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty longplay Marilyn Manson “The Pale Emperor”.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne