Steven Spielberg z innymi “Facetami w czerni”

Znamy tytuł gwiazdorskiego filmu Stevena Spielberga
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Steven Spielberg zajmie się produkcją spin-offu komediowej produkcji “Faceci w czerni”.

17 maja 2019 roku do kin trafi niezatytułowany jeszcze obraz nawiązujący do przebojowej serii o kosmitach. Scenariusz piszą Matt Holloway i Art Marcum, którzy pracowali przy “Iron Manie” oraz “Transformers: Ostatni Rycerz”.

Ani Will Smith, ani Tommy Lee Jones raczej nie wrócą do swych ról. Film ma jednak przypominać dotychczasowe obrazy z cyklu “Faceci w czerni” i przedstawiać pracowników tajnej agencji broniących Ziemi przed kosmitami. Należy spodziewać się zupełnie nowych bohaterów.

Wzorem dla twórców jest “Jurassic World”. Nic więc dziwnego, że za produkcję odpowiedzialny będzie zatem Steven Spielberg, który był producentem wykonawczym oryginalnej trylogii “Facetów w czerni”.

Przypomnijmy, że do tej pory powstały trzy obrazy z Willem Smithem i Tommym Lee Jonesem w rolach głównych. Wszystkie wyreżyserował Barry Sonnenfeld. Pierwszy, z 1997 roku zarobił 589 milionów dolarów, drugi z 2002 roku przyniósł 440 milionów dolarów zysku. Ostatni, który miał premierę w 2012 okazał się sporym hitem z wynikiem 620 milionów dolarów.

Steven Spielberg ostatnio wyreżyserował film familijny “BFG: Bardzo Fajny Gigant”.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:gal | contactmusic
PODZIEL SIĘ