Listy do M. 3 – Coraz bliżej święta (zobacz zwiastun)

pobierz
pobierz
pobierz

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź świąteczno-romantycznej komedii “Listy do M. 3”.

W opublikowanym właśnie, oficjalnym zwiastunie ulubione postaci i nowi bohaterowie uchylają rąbka tajemnicy swoich nowych historii.

Mel (Tomasz Karolak) wyrusza na poszukiwanie synka Kazika (Mateusz Winek), który z kolei podąża śladem pewnego drania i obrzympały (Andrzej Grabowski). Szczepan (Piotr Adamczyk) i Karina (Agnieszka Dygant) po niezwykle namiętnej podróży wakacyjnej będą musieli zmierzyć się z własną naturą, która aż pali się do zaciętej kłótni i rzucania po kuchni talerzami.

Pogrążony w smutku Wojciech (Wojciech Malajkat) spotyka na swojej drodze tajemniczą Agatę (Iza Kuna) oraz jej sprytną córkę Dusię (Weronika Wachowska), która zrobi wszystko, aby w ich sercach rozbłysnął promyk nadziei i radości.

Czy faktycznie w “Wigilię wszystko może się zdarzyć” a cuda są możliwe? Osobiście doświadczy tego Karolina (Magdalena Różczka) i Gibon (Borys Szyc), których świąteczne ścieżki skrzyżuje przekorny los. Rafał (Filip Pławiak) z kolei bardzo chciałby gdzieś zaprosić Zuzę (Katarzyna Zawadzka), ale równocześnie nie może tego zrobić.

Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak “Lejdis” i “Testosteron”. Obraz powstał na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego.

Więcej widzowie dowiedzą się 10 listopada, kiedy “Listy do M. 3” wejdą do kin w całej Polsce.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | kino świat
PODZIEL SIĘ