Avril Lavigne w klimacie EDM (posłuchaj nowego kawałka Wings Clipped)

Avril Lavigne
Avril Lavigne fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Avril Lavigne, gwiazda kobiecego pop-rocka, zaskoczyła fanów nowym nagraniem. Nie jest to solowy numer Kanadyjki, lecz gościnny występ w nagraniu elektronicznego duetu Grey.

Grey to przedstawiciele współczesnej komercyjnej muzyki elektronicznej i gatunku EDM. W takim muzycznym środowisku Avril Lavigne jeszcze się nie prezentowała.

Piosenka z udziałem gwiazdy nosi tytuł “Wings Clipped” i promuje album Grey, “Chameleon”. Zestaw dziś, 29 września, trafia do sprzedaży.

Avril Lavigne wiosną podpisała nową umowę wydawniczą i szykuje się do nagrania albumu. – Ciężko pracowałam nad nową muzyką – mówiła kilka miesięcy temu.

– To opowieść o podróży, jaką przebyłam przez ostatnie lata. Na tym etapie mojego życia i kariery chciałam dodać nieco świeżej energii do mojej muzyki i poczuć się jakbym odrodziła się na nowo.

Avril ma na koncie 50 milionów sprzedanych płyt. Wśród jej największych hitów są “Complicated”, “Sk8er Boi”, “I’m with You”, “My Happy Ending”, “Nobody’s Home” i “Girlfriend”. Piąty, imienny album Avril Lavigne trafił do sklepów w listopadzie 2013 roku.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | aceshowbiz
PODZIEL SIĘ