MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDemi Lovato szczerze o swoich problemach (WIDEO)

Demi Lovato szczerze o swoich problemach (WIDEO)
D

REKLAMA
REKLAMA

Demi Lovato opowiada o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym i fizycznym w trailerze do dokumentu “Demi Lovato: Simply Complicated”.

– Nagle stała się gwiazdą, wzorem dla innych, a chyba nie była na to gotowa – mówi jeden z jej przyjaciół w klipie. – Była na drodze do samobójstwa – mówi inny. Sama wokalistka przyznała, że nadużywała niedozwolonych substancji.

REKLAMA

Film doczeka się premiery na YouTube 17 października.

29 września ukazała się najnowsza płyta Amerykanki, “Tell Me You Love Me”. Do pracy nad nowym materiałem artystka zaprosiła najbardziej rozchwytywanych kompozytorów i producentów, takich jak m.in. Oak, Sean Douglas i John Hill, Stint oraz DJ Mustard.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską.

Na jej dotychczasową dyskografię składa się pięć płyt, z których ostatnia to “Confident” z 2016 roku. Płyta została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i “Charming”. Planuje też udział w telewizyjnej produkcji “Camp Rock 3”.

Demi jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.

Zwiastun z wypowiedziami osób z jej otoczenia, w tym Nicka Jonasa, jak i samej Demi Lovato można znaleźć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Linkin Park: Zobacz nowy teledysk i zapowiedź koncertu!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA