Woody Allen i seks z 15-latką (A Rainy Day in New York)

Woody Allen i seks z 15-latką (A Rainy Day in New York)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Woody Allen w swoim najnowszym filmie pokaże intymną relację pomiędzy dojrzałym mężczyzną a 15-latką.

Zazwyczaj scenariusze Woody’ego Allena trzymane są w tajemnicy do ostatniej chwili. Tym razem jednak szczegóły projektu ujrzały światło dzienne znacznie wcześniej.

Jak donosi portal Page Six w filmie zatytułowanym “A Rainy Day in New York” Jude Law zagra dojrzałego mężczyznę, który kompletnie oszalał na punkcie 15-letniej wschodzącej gwiazdy i początkującej modelki (Elle Fanning). 44-latek będzie miał seksualną relację z nastolatką.

Woody Allen wzbudził ostatnio kontrowersje mówiąc ze “cała ta historia z Harveyem Weinsteinem jest smutna dla wszystkich, którzy brali w niej udział”. 81-letni twórca musiał się potem tłumaczyć, że miał na myśli to, iż Weinstein jest “smutnym i chorym człowiekiem”.

W “A Rainy Day in New York” grają także Timothée Chalamet, Selena Gomez, Annaleigh Ashford, Rebecca Hall, Cherry Jones, Will Rogers, Kelly Rohrbach, Diego Luna i Liev Schreiber.

Woody Allen jeszcze do niedawna zajęty był swoim pierwszym serialem “Crisis in Six Scenes”, ale nie zamówiono kolejnego sezonu. Jego ostatnia kinowa produkcja to “Śmietanka towarzyska”.

Nim poznamy film z Elle Fanning i Jude’em Law do kin trafi inne dzieło Allena – “Na karuzeli życia”. Obraz doczeka się premiery 1 grudnia. W rolach głównych występują Kate Winslet, Justin Timberlake, James Belushi i Debi Mazar.

View this post on Instagram

Untitled 2017 film.

A post shared by Woody Allen (@woody_allen_instagram) on

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato szczerze o swoich problemach (WIDEO)

zespoły weselne