Justin Timberlake gwiazdą Super Bowl 2018

Justin Timberlake
Justin Timberlake fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Timberlake będzie gwiazdą najważniejszego wydarzenia telewizyjnego w USA w 2018 roku. Artysta pojawi się na scenie w przerwie Super Bowl.

Piosenkarz zaprezentuje się publiczności 4 lutego 2018 na U.S. Bank Stadium w Minnesocie. Wcześniej mówiło się o wspólnym występie z Jayem-Z. Justin Timberlake podpisał jednak kontrakt samodzielnie. Timberlakę bawił publiczność podczas sportowych rozgrywek już dwa razy. W 2001 roku wystąpił jeszcze w ramach ‘N Sync u boku Aerosmith, Britney Spears, Nelly’ego i Mary J. Blige.

W 2004 wokalista był gościem podczas koncertu Janet Jackson. To właśnie z jego udziałem doszło do skandalu, kiedy to – podobno niechcący – w trakcie tańca obnażył pierś wokalistki. Zdarzenie przeszło do historii jako nipplegate (afera sutkowa).

Justin Timberlake karierę zaczynał z boysbandem ‘N Sync. Solo zadebiutował w 2002 roku albumem “Justified”.

W 2006 ukazał się znakomicie przyjęty krążek “FutureSex/LoveSounds” promowany singlami “SexyBack” czy “What Goes Around… Comes Around”.

W 2014 roku Amerykanin wydał płyty “The 20/20 Experience” i “The 20/20 Experience – 2 of 2”. Każdy z solowych longplayów Timberlake’a pokrył się w USA przynajmniej platyną. Ostatni fabularny film z jego udziałem to czkający na premierę “Wonder Wheel” Woody’ego Allena z Kate Winslet i Juno Temple.

Przypomnijmy, że w ubiegłych latach na Super Bowl występowali Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry wprosiła się na wesele! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!