Botoks rządzi w Wielkiej Brytanii

“Botoks” okazał się kinowym przebojem nie tylko w Polsce. Także w Wielkiej Brytanii nowy film Patryka Vegi to hit.

“Botoks” okazał się najchętniej oglądanym filmem w Wielkiej Brytanii, w kategorii nieanglojęzycznych.

Po wyśmienitym debiucie na Wyspach, gdzie w trzy dni zarobił ponad 1,05 miliona dolarów, film Patryka Vegi szturmem podbił kina, zostając – po zaledwie 10 dniach emisji – najbardziej kasowym, nieanglojęzyczny hitem w 2017 roku w Wielkiej Brytanii. A na tym nie koniec międzynarodowej ofensywy “Botoksu”.

Na początku listopada superprzebój Vegi dotrze do USA. Pierwszy pokaz produkcji będzie miał miejsce w trakcie Big Apple Film Festival 2017, prestiżowej imprezy w Nowym Jorku, której ambasadorami są takie sławy jak Jesse Eisenberg i Cuba Gooding Jr.

– Punktem wyjścia były rozmowy z lekarzami – opowiada o powstaniu “Botoksu” Vega. – Twierdzili, że nie ma współczesnego filmu, ani serialu, który byłby autentyczny i w prawdziwy sposób opowiadał o polskiej służbie zdrowia.

Wszystko dlatego, że zawód lekarza i służba zdrowia owiane są pewną tajemnicą. To hermetyczne środowisko, które chroni samych siebie. My, jako zwykli śmiertelnicy, widzimy tylko fasadę, bo pewne informacje nie wyciekają na zewnątrz.

W obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Grażyna Szapołowska, Wojciech Machnicki i Krzysztof Gojdź.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry wprosiła się na wesele! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne