Years & Years z pomocą Baza Luhrmanna dla H&M

Baz Luhrmann (“Moulin Rouge!”) nakręcił krótkometrażówkę “The Secret Life Of Flowers”, którą swą muzyką okrasił zespół Years & Years.

Projekt powstał w ramach kampanii promującej kolekcję Erdem dla sieci H&M. W filmiku grają m.in. Harriet Walter i Hero Fiennes Tiffin. W tle wykorzystano piosenkę “Hypnotized” indiepopowej formacji Years & Years.

– To piosenka o tym, jak zakochujemy się, tracimy dla kogoś głowę i przestajemy być osobą, którą dotąd znaliśmy – tłumaczy wokalista zespołu, Olly Alexander.

Baz Luhrmann to twórca muzycznych obrazów “Moulin Rouge!”, “Wielki Gatsby” czy serialu “The Get Down”.

Years & Years tworzą Olly Alexander, Mikey Goldsworthy i Emre Turkmen, którzy wśród swoich inspiracji wymieniają TLC i Aaliyah. Przełomowy dla ich kariery był 2015 rok. Zwyciężyli w plebiscycie BBC Sound of…, grali na największych scenach festiwalowych całego świata, a przede wszystkim wydali debiutancki album “Communion”.

Longplay w dniu premiery był numerem 1 na listach w Wielkiej Brytanii, a w ponad 10 krajach znalazł się w top 10. W Polsce krążek pokrył się złotem. Z wydawnictwa pochodzą single “Shine”, “King” i “Desire”.

“The Secret Life Of Flowers” z utworem “Hypnotized” można obejrzeć poniżej.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry wprosiła się na wesele! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...