Maroon 5 nie zwalnia tempa przed premierą nowego albumu!

Maroon 5
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Już 3 listopada ukaże się 6. studyjna płyta w dyskografii grupy Maroon 5 – Red Pill Blues, tymczasem zespół opublikował lyric video do „Help Me Out” feat. Julia Michaels oraz premierowy utwór „Whisky” ft. A$AP Rocky.

„Red Pill Blues” to już 6. studyjna płyta w dyskografii Maroon 5, a pojawią się na niej gościnnie m.in. A$AP Rocky, LunchMoney Lewis oraz Julia Michaels.

„Red Pill Blues”, na której znajdzie się 12 utworów, promuje najnowszy przebój zespołu – „What Lovers Do,” feat. SZA. Utwór już przekroczył 81 milionów streamów na Spotify i ponad 42 miliony odtworzeń na Youtube!

Na „Red Pill Blues” trafią również ostatnie hity Maroon 5 – m.in. „Cold” featuring Future (236 milionów streamów na Spotify) i „Don’t Wanna Know”, featuring Kendrick Lamar (ponad 320 streamów na Spotify). Płyta ukaże się również w wersji deluxe wzbogaconej o 6 utworów „live”.

Poprzedni album zespołu – „V” zadbiutował na 1. miejscu listy Billboard 200, a pochodzące z niego mega hity „Sugar”, „Maps” i „Animals” znalazły się na szczycie listy singli.

▸ Przeczytaj również: Katy Perry wprosiła się na wesele! (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...