Kim Kardashian i Kanye West zostaną rodzicami przed Gwiazdką

Kim Kardashian i Kanye West zostaną rodzicami przed Gwiazdką
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kim Kardashian i Kanye West jeszcze przed Bożym Narodzeniem powinni doczekać się kolejnego dziecka.

Jak podaje “Us Weekly” surogatka 37-letniej celebrytki i 40-letniego rapera ma termin porodu ustalony przed Świętami. Podobno urodzić ma dziewczynkę. Będzie to trzecie dziecko sławnej pary, która wychowuje już 4-letnią North i 2-letniego Sainta.

Jednocześnie para z całą rodziną zamierza wprowadzić się do odnowionego, wartego 20 milionów dolarów domu w Hidden Hills.

Kim Kardashian znana jest przede wszystkim jako gwiazda programu reality “U Kardashianów”.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy.

Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego dorobek zamyka album “The Life of Pablo” z lutego 2016 roku. Ostatnio głośno o nim w kontekście jego związku z Kim Kardashian i załamaniach nerwowych.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!