MUZOTAKTNEWSYMuzykaLinkin Park szukają odpowiedzi! Nowa piosenka Looking For An Answer

Linkin Park szukają odpowiedzi! Nowa piosenka Looking For An Answer
L

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Podczas koncertu ku pamięci Chestera Benningtona, Mike Shinoda zaprezentował nową piosenkę napisaną w hołdzie zmarłemu wokaliście Linkin Park.

27 października w Los Angeles odbył się koncert w hołdzie Benningtonowi. W wyjątkowej imprezie udział wzięli Blink-182, Avenged Sevenfold, Yellowcard, No Doubt i Bring Me The Horizon, a także Jonathan Davis z Korn, Daron Malakian, Shavo Odadjian i John Dolmayan z System Of A Down, Alanis Morissette, Kiiara, która nagrała z Linkin Park piosenkę “Heavy” czy raper Machine Gun Kelly.

REKLAMA

Oczywiście, nie zabrakło też muzyków Linkin Park. Mike Shinoda wykonał na żywo piosenkę, którą napisał zainspirowany tragicznymi wydarzeniami.

Numer nosi wiele mówiący tytuł “Looking For An Answer”. Przejmujący utwór można sprawdzić poniżej. Podobnie jak cały show.

Był to pierwszy występ Linkin Park od śmierci kolegi. Dochód z imprezy w całości zostanie przekazany fundacji Music for Relief.

Materiały promocyjne partnera

Chester Bennington, frontman zespołu Linkin Park, 20 lipca 2017 roku popełnił samobójstwo. Miał 41 lat.

Linkin Park na koncie mają 50 milionów sprzedanych albumów, platynę w 34 krajach na 5 kontynentach, 62 milionów fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z 5 miliardami odtworzeń.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA