Acid Drinkers grają T.Love

koncerty Acid Drinkers
Acid Drinkers fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Acid Drinkers to kolejna kapela, która wzięła udział w projekcie T.Cover, czyli zaprezentowała swoją przeróbkę przeboju T.Love.

Oczywiście, Kwasożłopy zrobiły to po swojemu. Titus i spółka wzięli na warsztat “Nie nie nie” i własną interpretację wykonali na żywo. Jak brzmi ta dość łagodna piosenka po metalowej obróbce, można przekonać się tutaj (oryginał poniżej).

Nagrania są częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy. Wcześniej swoje covery przygotowali Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Organek, Miuosh, Łąki Łan i Katarzyna Nosowska.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity “Chłopaki nie płaczą”, “Warszawa”, “Wychowanie”, “Ajrisz”, “Nie, nie, nie”, “Stany” czy “King”. Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu “T.Love” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Acid Drinkers to zespół rockandrollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Panowie objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne