Nothing But Thieves na drugim koncercie w Polsce

Nothing But Thieves przeprasza akustycznie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Mamy dobrą wiadomość dla fanów, którym nie udało się zdobyć biletów na listopadowy koncert Nothing But Thieves – 30 stycznia 2018 roku zespół przyjedzie do Polski ponownie, aby zagrać w krakowskim klubie Studio.

Dotychczasowe występy Nothing But Thieves przyniosły im renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie.

Zostali ulubieńcami polskiej publiczności, przed którą występowali już wielokrotnie, m.in. na tegorocznym Przystanku Woodstock i wcześniejszych, klubowych koncertach w Warszawie.

Fanów zdobyli przebojami “Wake Up Call, “Trip Switch” czy “Graveyard Whisteling”, a w tym roku powrócili z nową, długo oczekiwaną płytą “Broken Machine”.

Następcę hitowego debiutu z 2015 roku (z którego wydano aż 8 singli!) wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots) a materiał nagrano w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek promują świetnie przyjęte single “Amsterdam” i “Sorry”.

Przypominamy, że bilety na listopadowy koncert grupy Nothing But Thieves (28 listopada, Progresja) wyprzedały się w kilkanaście dni.

Sprzedaż biletów na występ w Krakowie startuje 1 listopada o 10:00. Wejściówki dostępne będą w stałych punktach sprzedaży.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | go-ahead
PODZIEL SIĘ