Potwór ze “Stranger Things” seks-zabawką (ZDJĘCIE)

Potwór ze
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Serial “Stranger Things” inspiruje wielu. Nawet twórców seks-zabawek.

Firma Bad Dragon specjalizująca się w zabawkach stylizowanych na obcych i potwory, postanowiła dodać do swojej oferty coś w klimacie “Stranger Things”. Tak powstało dildo przypominające pochodzącego z innego wymiaru Demogorgona. W sprzedaży dostępnych jest 12 kolorów.

W ramach promocji Bad Dragon przygotowali dwa satyryczne klipy nawiązujące do “Stranger Things”. Spoty reklamujące seks-zabawkę zatytułowane “The Escape” i “The Other Side” można obejrzeć poniżej.

Nowa odsłona “Stranger Things” udostępniona została w piątek, 27 października.

Akcja drugiego sezonu “Stranger Things” rozgrywa się blisko rok po wydarzeniach z pierwszej części. Ponownie znajdujemy się w miasteczku Hawkins, w stanie Indiana. Po powrocie Willa z alternatywnej rzeczywistości (Upside Down) wydaje się, że wszystko wróciło do normy. To jednak tylko pozory.

Do swych ról wrócili Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder i David Harbour. Nad muzyką do popularnej produkcji science fiction czuwali ponownie Kyle Dixon i Michael Stein, członkowie zespołu S U R V I V E.

Potwór ze "Stranger Things" seks-zabawką (ZDJĘCIE)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne