Spoken Love to nowy projekt muzyczny Bartka Królika i Marka Piotrowskiego!

Spoken LoveBartek Królik i Marek Piotrowski to od lat znane postacie na rodzimej scenie muzycznej. Znakomici muzycy i producenci.

Twórcy nieustannie poszukujący nowych wyzwań. Ich najnowszy projekt nosi nazwę Spoken Love i – jak podkreślają Bartek i Marek – nawiązuje do ich dzieciństwa plus tego, co najbardziej inspiruje ich w muzyce.

Debiutancki album poprzedzały dwa single. Pierwszy, “Starless”. Do utworu powstał teledysk, który zrealizował wielokrotnie nagradzany duet PSYCHOKINO – czyli reżyserka Dorota Piskor i operator Tomek Ślesicki – odpowiedzialni m.in. za teledyski takich artystów jak Dawid Podsiadło, BOKKA, Curly Heads czy Sorry Boys.

“Starless” jest to pierwsza z trzech części fabularnej historii, na którą składać się będą kolejne single zespołu – w efekcie będziemy mogli obejrzeć krótkometrażowy film bazujący na emocjach i wartościach, o których śpiewa Spoken Love.

Pomimo, że tym razem opowieść osadzona jest w nieco bardziej fantastycznym świecie – jej przekaz wciąż jest uniwersalny.

Drugim singlem promującym debiutancki album jest “Chant”- to odwołanie do siły wyższej. Najbardziej dekadencki utwór na płycie, odnosi się do rzeczywistości, w której żyjemy.

Inspiracją dla tego utworu był upadek wieży Babel i jego przyczyny. Utwór, jako część Trylogii (Starless-Chant-Everlasting Love) odpowiada bezpośrednio momentowi upadku, zachwiania. Jednocześnie jest oczekiwaniem na finał – uwolnienie.

ZOBACZ TELEDYSK
SPOKEN LOVE – CHANT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!