Znany z “Kapitana Ameryki” Anthony Mackie będzie Bondem?

Anthony Mackie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Anthony Mackie marzy o roli Jamesa Bonda i wie już nawet, jaki będzie jego agent 007.

Czarnoskóry aktor Anthony Mackie przyznał, że sporo myślał o roli Jamesa Bonda.

– Mój Bond będzie znacznie bardziej dojrzały w relacjach z kobietami – mówi Anthony Mackie. – Za to w walce będzie bardzo agresywny. W Aston Martinie będzie miał naprawdę potężne nagłośnienie. Będzie słychać znacznie wcześniej, że nadjeżdża.

Premierę nowego filmu o szpiegu Jej Królewskiej Mości wyznaczono na 8 listopada 2019 roku. Dzieło nosi roboczy tytuł “Shatterhand”. Na ekranie pojawią się Daniel Craig, Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nowa część ma być kręcona w Chorwacji, Japonii i na południu Francji. Podstawą scenariusza będzie książka “Never Dream Of Dying” autorstwa Raymonda Bensona, który napisał też “Jutro nie umiera nigdy”, “Świat to za mało” i “Śmierć nadejdzie jutro”. W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu “Świat to za mało” z Pierce’em Brosnanem.

Anthony Mackie niedługo ponownie pojawi się w kinach jako Sam Wilson/Falcon w filmie “Avengers: Infinity War”.

https://www.instagram.com/p/BWwW5cQlUzB/

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne