MUZOTAKTNEWSYFilmNowy wymiar kina: Aktorzy z "Thora" grają film na żywo

Nowy wymiar kina: Aktorzy z “Thora” grają film na żywo
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Tego jeszcze nie było. Kino 4D, czyli aktorzy dogrywający sceny przed publicznością. Takie rzeczy tylko z obsadą “Thor: Ragnarok” i Jamesem Cordenem.

Uczestników jednego z pokazów najnowszego dzieła Marvela czekała nie lada niespodzianka. Na scenie pojawił się James Corden, który zapowiedział pokaz 4D. Jakież było zaskoczenie widzów, gdy okazało się, że będą oglądać odgrywane na żywo sceny z filmu.

REKLAMA

W inscenizacji “Thor: Ragnarok” – ze zmienioną nieco fabułą – udział wzięli Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Mark Ruffalo, Tessa Thompson i Jeff Goldblum. Za reżyserię show odpowiadał James Corden, acz Hiddleston miał wątpliwości, co do jego talentu w tej materii.

Jak prezentuje się “Thor: Ragnarok” w wersji 4D można obejrzeć poniżej.

W “Thor: Ragnarok” tytułowy bohater bierze udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

Materiały promocyjne partnera

Na ekranie pojawią się Thor (Chris Hemsworth), Loki (Tom Hiddleston), Doktor Strange (Benedict Cumberbatch), Hela (Cate Blanchett), Hulk (Mark Ruffalo) oraz Valkyria (Tessa Thompson).

Obraz wyreżyserował Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

  • Więcej na temat:
  • Thor
REKLAMA