Roztańczony Kuba Badach (zobacz teledysk Jestem kimś)

“Jestem kimś” to tytuł najnowszego singla Kuby Badacha z płyty “Oldschool”. Do nagrania powstał teledysk.

Za reżyserię klipu odpowiada Jacek Kościuszko. Wideo przedstawia muzyka przechadzającego się tanecznym krokiem ulicami, a później w różnych układach choreograficznych z grupą taneczną. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Wydana 6 października płyta “Oldschool” Kuby Badacha dotarła na 3. miejsce OLIS-u, listy najlepiej sprzedających się w Polsce płyt.

– “Oldschool” w języku angielskim oznacza coś staroświeckiego, wywodzącego się ze “starej szkoły”, tytuł mógłby więc sugerować, że napisałem i nagrałem muzykę w jakiejś konkretnej retro stylistyce, np. w stylu brzmienia lat 60. – opowiadał przed premierą artysta. – Tak jednak nie jest. Dla mnie “oldschool” jest pewnym hasłem, odnoszącym się do sposobu pisania i aranżowania piosenek. Od dziecka najbardziej poruszały mnie utwory, w których dużo się działo, gdzie ciekawe melodie osadzone były na bogatych strukturach harmonicznych spiętych wielopłaszczyznowymi aranżacjami.

Kuba Badach na koncie ma dwa Fryderyki, setki koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą gwiazd polskiej sceny oraz dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami. Najlepiej znany jest jako członek formacji Poluzjanci.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...