Ozzy Osbourne gwiazdą Impact Festivalu. To będzie ostatnia trasa

Ozzy Osbourne wystąpi w Polsce (sprawdź, gdzie i kiedy)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia dotyczące koncertu Ozzy’ego Osbourne’a w Polsce. Rockman pojawi się 26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i będzie headlinerem Impact Festivalu 2018.

Ozzy Osbourne – członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy, piosenkach, autor piosenek – świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath).

Trasa, która poprowadzi Ozzy’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. Rockman nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.

– Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę – mówi Ozzy. – To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam.

Podczas trasy muzykowi towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

Kolejnych artystów poznamy wkrótce.

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin.

Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | live nation
PODZIEL SIĘ