Zofia Wichłacz: Gwiazda “Belfra” w seksownej sesji fotograficznej (WIDEO)

Zofia Wichłacz: Gwiazda
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zofia Wichłacz znana z serialu “Belfer” wzięła udział w sesji zdjęciowej dla polskiej edycji magazynu “Harper’s Bazaar”.

Aktorka znana z roli Karoliny w drugiej odsłonie sensacyjnej produkcji, pokazała się z nieznanej dotąd strony. Do sieci trafił klip ukazujący prace młodej gwiazdy nad artystycznymi i seksownymi zdjęciami. Wideo, w którym widzimy Wichłacz w wielu różnych stylizacjach można obejrzeć tutaj.

Autorami sesji są Mateusz Stankiewicz, Bartek Wieczorek i Marcin Kempski.

Zofia Wichłacz pojawia się na okładce listopadowego numeru “Harper’s Bazaar”.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu “Belfer” w ciągu dwóch dni obejrzało 620 tysięcy widzów. To rekord w historii Canal+.

“Belfer” to oryginalna produkcja Canal+, której ostatni odcinek oglądało blisko pół miliona osób. Docenili ją zarówno widzowie, jak i krytycy – serial został wyróżniony m.in. statuetką Orła 2017 w kategorii “Najlepszy filmowy serial fabularny”, “Specjalną Telekamerą 2017” oraz tytułem “Wydarzenie Roku 2016” w plebiscycie Bestsellery Empiku.

W nowym sezonie Paweł Zawadzki – tytułowy belfer (Maciej Stuhr) – zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii i tylko jedno jest jasne: na terenie szkoły toczy się mordercza gra. To nie jest liceum, jak każde inne. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W obsadzie drugiej części znaleźli się ponadto Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski i Zofia Wichłacz.

Zofia Wichłacz znana jest z filmów “Miasto 44”, “Powidoki” czt “Amok”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne