Lana Del Rey na scenie z synem Leonarda Cohena (WIDEO)

pobierz
pobierz
pobierz

Lana Del Rey była jedną z gwiazd, które wystąpiły podczas specjalnego koncertu w hołdzie Leonardowi Cohenowi. Na scenie pojawiła się z synem nieżyjącego muzyka, Adamem.

Artyści razem wykonali “Chelsea Hotel No. 2”. Amerykanka już w 2013 roku opublikowała swój cover piosenki. Po śmierci Leonarda Cohena wokalistka napisała na Instagramie: “Poza Bobem i Joan, byłeś jedyną osoba, która mówiła moim językiem”.

Koncert ku pamięci kanadyjskiego twórcy odbył się w Bell Center w Montrealu. Hołd muzykowi złożyli także Feist, Elvis Costello, k.d. lang, Damien Rice i Sting.

Leonard Cohen urodził się 21 września 1934 roku w Westmount, w Quebecu. To kanadyjski wokalista i poeta, członek Canadian Music Hall of Fame, Canadian Songwriters Hall of Fame a także Rock and Roll Hall of Fame. Największy rozgłos przyniosła mu ballada “Hallelujah”, której interpretacji podejmowało się wielu wykonawców w tym Jeff Buckley, Rufus Wainwright czy Alexandra Burke. Zmarł 10 listopada 2016 roku.

Lana Del Ray zasłynęła singlami “Video Games” i “Born to Die”, które promowały album “Born To Die”.

Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to “Summertime Sadness”, “National Anthem” i “Dark Paradise”. Najnowsza płyta artystki, “Lust for Life”, miał premierę 21 lipca 2017 roku.

Amatorski zapis występu Lany Del Rey i Adama Cohena można znaleźć poniżej.

Lana & Adam / Chelsea Hotel

A post shared by Karyne Tremblay (@karynetremblay) on

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ