Marina: Wojciech Szczęsny napisał tekst na nową płytę (WIDEO)

Marina: Wojciech Szczęsny napisał tekst na nową płytę (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Na nadchodzącym albumie popowej wokalistki Mariny znajdziemy tekst, który napisał jej mąż, na co dzień bramkarz Wojciech Szczęsny.

Reprezentant Polski w piłce nożnej od dawna przejawia artystyczną wrażliwość i zamiłowanie do muzyki. Najczęściej można go było jednak słuchać grającego na fortepianie. Tym razem stworzył tekst do piosenki swojej żony “I Do”.

– Moja żona nagrała sobie taką linię melodyczną bez słów i jakoś tak zupełnie z nudów któregoś wieczoru zacząłem pisać i tak popisałem – opowiada golkiper Juventusu Turyn. – Wysłałem tekst żonie w ramach niespodzianki i myślałem, że oleje. A ona mówi, że to jest całkiem fajne.

Sportowiec wyjawił, że słowa utworu, które napisał traktują o toksycznej miłości.

Numer “I Do” trafi na album “On My Way”, który ukaże się 17 listopada. To drugi studyjny longplay wokalistki, który promują trzy single “Takin’ Ya Rock Out”, “Hiding In The Water” i tytułowy “On My Way”.

Marina – lista utworów:

1. Lay My Body Down
2. Hiding In The Water
3. Takin’ Ya Rock Out
4. M.I.A.
5. SiN
6. I Do
7. Flesh And Bone
8. How Dare You
9. On My Way
10. Complete

Marina Łuczenko-Szczęsna to wokalistka, kompozytorka, aktorka i zdobywczyni ponad 20 nagród za osiągnięcia muzyczne. W listopadzie 2011 roku wydała debiutancką płytę “Hard Beat”. Jesienią 2016 roku wypuściła singel “Let Me Love The Lonely” nagrany z Jamesem Arthurem.

Poniżej można posłuchać, jak Wojciech Szczęsny opowiada o piosence Mariny ze swoim tekstem.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!