Barry Gibb przygotowuje broadwayowski musical o Bee Gees

Gwiazda Bee Gees opowiada o traumie (molestował mnie mężczyzna)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Universal dogadał się z Barrym Gibbem i spadkobiercami nieżyjących braci Gibb. Wspólnie zrealizują broadwayowski musical.

Universal Theatrical Group porozumiała się z Barrym Gibbem, Yvonne Gibb (żoną Maurice’a) oraz Dwiną Gibb (żoną Robina) dzięki czemu powstanie musical inspirowany karierą Bee Gees i co najważniejsze ilustrowany muzyką wspaniałego brytyjskiego tria.

– To wielka szansa dla naszej rodziny – mówi Barry Gibb. – Jestem podekscytowany, że będę uczestniczył w procesie twórczym razem z Yvonne i Dwiną. Czeka nas wielka przygoda. Dziękuję za to, że będziemy mieli możliwość opowiedzenia prawdziwej historii Bee Gees.

Składająca się z trzech braci – Barry’ego, Robina i Maurice’a Gibbów – formacja Bee Gees szczyt popularności osiągnęła w latach 60. i 70. wraz rozwojem sceny disco. Sławę przyniosła im muzyka do filmu “Gorączka sobotniej nocy” z Johnem Travoltą w roli głównej. Wśród największych przebojów formacji znalazły się “Stayin’ Alive”, “How Deep Is Your Love” i “Night Fever”. W 1997 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame, a płyty grupy rozeszły się w nakładzie ponad 200 milionów płyt.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
PODZIEL SIĘ