Pełen symboli, bardzo amerykański klip Thirty Seconds To Mars

Jared Leto, pochłonięty karierą aktorską, w końcu znalazł czas na muzykę. Do sieci trafił właśnie nowy klip jego kapeli Thirty Seconds To Mars.

Pełen symboli teledysk Thirty Seconds To Mars powstał do singla “Walk On Water”. Wideo stanowi jednocześnie przedsmak nadchodzącego filmu dokumentalnego “A Day in the Life of America”, który został zrealizowany podczas tegorocznych obchodów amerykańskiego Dnia Niepodległości we wszystkich 50 stanach przez 92 ekipy filmowe.

Materiał został poszerzony o sceny z ponad 10 tysięcy amatorskich filmików, wiadomości telewizyjnych, wycinków z gazet i publikacji w social mediach, tworząc zapis jednego dnia z życia USA.

Filmowa produkcja w reżyserii Jareda Leto, lidera zespołu Thirty Seconds To Mars zachęca do podjęcia polemiki na temat kierunku, w jakim zmierzają Stany i odpowiedzenia sobie na pytanie #WhatAmericaMeansToMe (czym jest dla mnie Ameryka).

Zespół aktualnie pracuje nad piątym albumem studyjnym. Z nowym materiałem rockmani przyjadą do Polski i 18 kwietnia 2018 roku zagrają w Atlas Arenie w Łodzi.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie.

W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Dotychczasowy dorobek bandu zamyka longplay “Love, Lust, Faith and Dreams” z maja 2013 roku.

Jared Leto, laureat Oscara za rolę w dramacie “Witaj w klubie”, ostatnio wystąpił sequelu “Łowcy androidów”, “Blade Runner 2049”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

Teledysk zapowiadający dokument znajduje się poniżej.

zespoły weselne