Drake chce podbić Hollywood (w 6 miesięcy albo rok)

Drake
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Kanadyjski raper Drake, którego majątek wart jest 90 milionów dolarów, bez wątpienia odniósł sukces w branży muzycznej. Teraz zamierza podbić Hollywood.

Drake razem ze swoim menedżerem i biznespartnerem Adelem “Future’em” Nurem zakłada filmowo-telewizyjną firmę. Artysta z Toronto w wywiadzie dla “The Hollywood Reporter” powiedział, że planuje w ciągu “sześciu miesięcy lub roku zrobić jakieś wspaniałe filmy”.

Panowie już mają pierwsze plany. Zamierzają nawiązać współpracę ze Stevenem Golinem z Anonymous Content (“Spotlight”, “Mr. Robot”), by zrealizować niezatytułowany jeszcze serial. Z kolei z pomocą studia A24 (“Monlight”) będą kręcić film.

Drake co prawda regularnie dostaje propozycje aktorskie, ale na razie niemal wszystkie odrzucał – użyczył głosu w animacji “Epoka Lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” i gościnnie pojawił się w komedii “Legenda telewizji 2: Kontynuacja”.

Nim został gwiazdą hip-hopu występował w młodzieżowym serialu “Degrassi: Nowe pokolenie”.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem “Thank Me Later”.

Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, “Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. W 2013 roku ukazał się jego kolejny krążek “Nothing Was the Same”. Wydana w 2016 roku płyta “Views” spędziła 13 tygodni na szczycie notowania Billboard 200 i jako pierwsza w historii odnotowała bilion odtworzeń w serwisie Apple Music.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wraca na scenę po przeszczepie – kiedy?

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | Consequence of Sound
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Drake
PODZIEL SIĘ