Philip George & Anton Powers “Alone No More” – zobacz teledysk!

Philip George & Anton PowersUtwór „Alone No More” to następca najlepiej sprzedającego się nagrania w UK w 2015 roku – „Wish You Were Mine”! Singiel niedawno otrzymało status platyny w UK.

To wręcz niewiarygodna historia 22-latka. Jeszcze 8 miesięcy temu George składał ciuchy w sklepie Next i serwował drinki w pobliskim klubie golfowym. Gdy wracał do domu tworzył muzykę, którą później dzielił się na SoundCloudzie.

Kariera George’a rozkwitła latem 2015 roku gdy sprzedał ponad 725tyś kopii debiutanckiego singla „Wish You Were Mine”. Utwór był puszczonych w radiach na całym świecie ponad 165tys razy!

Od wydania „Wish You Were Mine” Philip udoskonalał swoje umiejętności producenckie w studio w Nottingham, wypuszczając co jakiś czas klubowe piosenki z własnych setów i remixy, które tworzył w odpowiedzi na zalew próśb.

Okrzyknięty w Wielkiej Brytanii najbardziej obiecującym DJem/Producentem ostatnich lat, Philip ma klasyczne wykształcenie muzyczne, które wyraźnie słychać w jego produkcjach – uczył się gry na pianinie oraz perkusji.

Ostatnie miesiące były dla George’a bardzo pracowite – wystąpił na znanych festiwalach takich jak Bestival, Creamfields czy Warehouse Project. Poza tym był letnim rezydentem w klubie Cream at Amnesia na Ibizie. Philip grał na jednej scenie z DJami i producentami , o których kiedyś mógł jedynie poczytać – Duke Dumont czy Hannah Wants.

Przy produkcji „Alone No More” Philipowi pomógł Anton Powers z 3 Beat, który pierwszy odkrył potencjał Anglika i stał się jego mentorem. Anton jest również najbardziej popularnym DJem w Północnej Anglii – przez 3 lata wygrał w plebiscycie na DJ roku w Liverpoolu.

„Alone No More” to energetyczny kawałek, który sprawia, że wszyscy wchodzą na parkiet i nikt nie podpiera ściany.

ZOBACZ TELEDYSK
PHILIP GEORGE & ANTON POWERS

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!