MUZOTAKTNEWSYFilmKup pamiątki z "Sagi: Zmierzch"

Kup pamiątki z “Sagi: Zmierzch”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Ktoś jeszcze pamięta “Sagę: Zmierzch”? Na pewno są tacy i na pewno ucieszą się, że będą mogli wejść w posiadanie przedmiotów wykorzystanych w kinowym hicie.

Z okazji 10-lecia premiery książki “Saga ‘Zmierzch’: Zaćmienie”, wystawiono na sprzedaż pamiątki i rekwizyty ze wszystkich pięciu filmów zrealizowanych na podstawie powieści Stephenie Meyer. Łącznie do nabycia jest około 600 przedmiotów, w tym egzemplarz “Wichrowych wzgórz”, które czytała Bella, bejsbolowa koszulka drużyny Cullenów, dyplom szkolny czy zaproszenie na ślub Belli i Edwarda.

REKLAMA

Aukcja zaczyna się w poniedziałek 13 listopada i potrwa do 17 listopada. Wszystkie przedmioty można znaleźć na tej stronie.

Opowieść o Belli Swan i wampirze Edwardzie Cullenie doczekała się pięciu filmów – “Zmierzch” (2008), “Saga “Zmierzch”: Księżyc w nowiu” (2009), “Saga “Zmierzch”: Zaćmienie” (2010) oraz “Saga “Zmierzch”: Przed świtem – część 1″ (2011) i “Saga “Zmierzch”: Przed świtem – część 2″ (2012). Całość zarobiła 3,3 miliarda dolarów. W rolach głównych wystąpili Kristen Stewart i Robert Pattinson.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA