Brat Nicki Minaj winny gwałtu na nieletniej

Nicki Minaj
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone
pobierz
pobierz
pobierz

Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, został uznany winnym w sprawie o gwałt na 11-letniej dziewczynce.

Jak wynika ze sprawy prowadzonej w Nassau County Jelani Maraj wielokrotnie gwałcił 11-letnią dziewczynkę w ciągu 8 miesięcy.

Brat Nicki Minaj został wczoraj uznany winnym i grozi mu nawet dożywocie. 14 grudnia sędziowie ustalą wymiar kary dla oskarżonego. Prokurator wcześniej mówił o tym, że na piżamie dziewczynki znaleziono spermę oskarżonego, przeciwko niemu zeznawał także młodszy brat ofiary.

Adwokat oskarżonego zapowiedział apelację. – Liczba dowodów jakie nie zostały dopuszczone w tej sprawie jest niewiarygodna – mówi David Schwartz. – Nigdy nie widziałem czegoś takiego.

Zdaniem Davida Schwartza cała sprawa jest oszustwem matki dziewczynki, która chciała wyłudzić 25 milionów dolarów od Nicki Minaj. Jelani Maraj był mężem kobiety w czasie gdy miało dojść do gwałtów.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”. Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:dd | new musical express
PODZIEL SIĘ