Dlaczego nowy film Louisa C.K. nie trafi do kin? (WIDEO)

Film Louisa C.K. “I Love You, Daddy” nie trafi w ogóle do kin, po tym jak twórca został oskarżony o molestowanie seksualne.

Początkowo firma The Orchard zajmująca się dystrybucją filmu odwołała jedynie premierę. Teraz przedstawiciele The Orchard oświadczyli, że w ogóle rezygnują z filmu. Obraz “I Love You, Daddy” miał premierę podczas festiwalu filmowego w Toronto we wrześniu. Za prawa do dystrybucji zapłacono 5 milionów dolarów.

Bohaterem jest scenarzysta i producent, którego córka wiąże się ze znacznie starszym do siebie reżyserem znanym ze słabości do młodych dziewcząt.

W roli głównej występuje Louis C.K. Jego córkę gra Chloë Grace Moretz, a reżysera John Malkovich. Zwiastun czarno-białej produkcji można zobaczyć poniżej.

Tworzące komediowy duet Dana Min Goodman i Julia Wolov powiedziały, że w 2002 roku Louis C.K. obnażył się przed nimi, po tym jak zaprosił je do swojego pokoju hotelowego. – Zdjął ubranie, stanął nagi i zaczął się masturbować – wspomina w rozmowie z “New York Timesem” Goodman. O nieodpowiednim zachowaniu mówią jeszcze trzy inne kobiety.

Nie jest to zresztą pierwszy raz, kiedy pod adresem komika pojawiają podobne oskarżenia. W 2015 roku również miał się rozebrać i masturbować przy koleżankach po fachu, acz ich tożsamość nie została ujawniona. Rok później aktorka Roseanne Barr przyznała, że wiedziała o nieodpowiednim zachowaniu Louis C.K.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...