Beata Kozidrak z nastrojową balladą (Miłość jest obok nas)

Beata Kozidrak
fot. Kamil Krzeczyński Newspix (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

„Miłość jest obok nas” wyśpiewuje Beata Kozidrak w towarzystwie Chóru Gospel Radom pod kierownictwem Iwony Skwarek. Emocjonalny tekst to niewątpliwa siła tej kompozycji.

Delikatna melodia i kojący wokal Beaty Kozidrak to zastrzyk energii na jesienną słotę.

Nadzieja na wiosnę, zarówno w powietrzu, jak i sercu. „B3” to trzeci solowy krążek artystki, na który fani czekali aż 11 lat!

Album w zaledwie cztery miesiące od premiery pokrył się złotem. Beata Kozidrak po raz pierwszy w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek.

Chciałam być przy każdej rodzącej się nucie. To był wyjątkowo intensywny i wyczerpujący czas, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każda piosenka wywoływała we mnie eksplozję radości i nakręcała mnie mega optymistycznie – opowiada artystka.

Płytę do tej pory promowały single: „Bingo” (status Platynowej Płyty), „Upiłam się tobą” (status podwójnej Platynowej Płyty), „Niebiesko – zielone”, „Ruchome Wydmy”, „Letni Wiatr”.

Album ukazał się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Dodatkową gratką będzie winylowa wersja B3, która na półki sklepowe trafi 1 grudnia.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne