MUZOTAKTTeledyskiNatalia Nykiel w teledysku do utworu Total błękit

Natalia Nykiel w teledysku do utworu Total błękit
N

REKLAMA
REKLAMA

W minioną sobotę, podczas programu „The Voice Of Poland” Natalia Nykiel zaprezentowała nowy singiel. W tym samym czasie do sieci trafił nowy teledysk Artystki, który powstał do utworu „Total błękit”.

Natalia Nykiel w ciągu ostatnich lat wypracowała sobie status jednej z najbardziej szanowanych artystek młodego pokolenia.

Jej twórczość cieszy się uznaniem zarówno krytyków, jak i tysięcy fanów, czego dowodem są m.in. wyświetlenia teledysków na YouTube (ponad 140 milionów), Złota Płyta za debiutancki album „Lupus Electro”, Diamentowe Płyty za sprzedaż singli „Bądź duży” i „Error”, czy frekwencja na koncertach.

REKLAMA

Niespełna dwa tygodnie temu premierę miała druga płyta Natalii zatytułowana „Discordia”. Tydzień temu artystka wyruszyła w głośną trasę Total Tour, którą rozpoczęła od wyprzedanego koncertu w warszawskiej Stodole. Dzień później w ramach trasy wystąpiła w gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Zobaczcie zdjęcia z koncertów.

Utwór „Total błękit” pochodzi z drugiego albumu Natalii „Discordia”. Utwory na nowej płycie można czytać jako zapis przeżyć i doświadczeń związanych z podążaniem niezależną drogą nie tylko na gruncie artystycznym, ale i w życiu. Tytułowa „Discordia” to właśnie niezgoda na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Za produkcję drugiego albumu ponownie w całości odpowiedzialny był Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia. Artystka jest także w dużej części odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty.

Do współpracy zaprosiła także takich artystów jak Maria Peszek, Julia Marcell, Dawid Podsiadło, Bunio czy Kamil Durski.

Na edycji specjalnej płyty, która dostępna będzie w salonach sieci Empik, znalazły się także dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA