MUZOTAKTPolecamySeksowna Jennifer Lopez tańczy w metrze (zobacz nowy teledysk)

Seksowna Jennifer Lopez tańczy w metrze (zobacz nowy teledysk)
S

REKLAMA
REKLAMA

„Amor Amor Amor” to tytuł nowego singla Jennifer Lopez. Do piosenki powstał klip, w którym 48-latka pokazuje, że wciąż jest młoda duchem i ciałem.

W hiszpańskojęzycznym kawałku Jennifer Lopez wspiera Wisin z Wisin & Yandel. W wideo widzimy artystów w towarzyszeniu tancerzy z telewizyjnego show „World Dance”.

Akcja rozgrywa się na stacji Bowery w Nowym Jorku. Teledysk przedstawiający damsko-męski pojedynek na taniec można obejrzeć poniżej. Za reżyserię odpowiada Jessy Terrero.

REKLAMA

„Amor Amor Amor” to drugi po „Ni Tu Ni Yo” numer promujący płytę „Por Primera Vez”, której producentem wykonawczym jest były mąż Lopez, Marc Anthony. Będzie to 10. w dyskografii longplay wokalistki.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku.

Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls. Amerykanka potwierdziła też udział w romantycznej komedii „Second Act”.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA