Gucci Mane i The Weeknd: Zobacz surrealistyczny teledysk!

Gucci Mane połączył siły z kolegą po fachu, The Weekndem. Panowie przygotowali razem utwór “Curve” i wystąpili w towarzyszącym mu teledysku.

Za kamerą czarno-białego filmiku stanął David Helman. Na ekranie widzimy Amerykanina i Kanadyjczyka w ciemnej alejce. Wkrótce pojawiają się tam klony muzyków. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Kawałek “Curve”pochodzi z płyty Gucciego Mane’a, “Mr. Davis”. Longplay ukazał się w październiku. Do współpracy nad materiałem raper zaprosił m.in. wszędobylskich członków hiphopowej formacji Migos, Schoolboya Q, Chrisa Browna i A$AP-a Rocky. Niedługo po premierze hiphopowy artysta poślubił Keyshię Ka’oir.

Gucci Mane w grudniu 2017 roku wydał płytę “The Return Of East Atlanta Santa”. Było to pierwsze wydawnictwo rapera po pięcioletniej przerwie i po wyjściu z więzienia, do którego w 2014 roku trafił za posiadanie broni.

O The Weekndzie zrobiło się głośno za sprawą mikstejpów, które wrzucił do sieci i nagrania “Wicked Games”. Oficjalnie zadebiutował w 2013 roku albumem “Kiss Land”. Na drugi longplay “Beauty Behind the Madness” fani musieli czekać do 2015 roku. Trzeci longplay Kanadyjczyka “Starboy” pochdozi z 2016 roku. Zestaw pokrył się w USA platyną, a w ojczyźnie artysty podwójną platyną. Muzyk nagrał też przebój “Earned It” na ścieżkę muzyczną “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, za który otrzymał nominację do Oscara. Współpracował z Drakiem, Arianą Grande, Sią czy Laną Del Rey.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!