Sarsa będzie Śnieżynką w świątecznej komedii “Mikołaj i spółka”

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016
pobierz
pobierz
pobierz

“Mikołaj i spółka” (“Christmas & Co.”) to pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna. W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy głosy: Wojciecha Malajkata, który tym razem zaczaruje widownię jako prawdziwy Święty Mikołaj oraz Sarsy – debiutującej w dubbingu popularnej piosenkarki, która przemieni się w Śnieżynkę.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale. Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów.

Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

“Mikołaj i spółka” to pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu: “Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Nad bajecznymi efektami specjalnymi czuwał Bryan Jones, odpowiedzialny za wizualną stronę widowiska “Harry Potter i Czara Ognia”.

Sarsa zasłynęła przebojami “Zapomnij mi”, “Indiana” czy “Naucz mnie”. W 2015 roku zawojowała polski rynek muzyczny.

Dziennikarze muzyczni uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Na koncie ma platynową debiutancką płytę “Zapomnij mi” oraz diamentowe, platynowe i złote single. Nowa płyta artystki, “Pióropusze”, ukazała się 26 maja.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

POSŁUCHAJ SINGLA
SARSA – MOTYLE I ĆMY

zespoły weselne

Zobacz także

loading...
loading...
źródło:aka | kino świat
  • Dowiedz się więcej na temat:
  • Sarsa
PODZIEL SIĘ