Obejrzyj reżyserski debiut Kristen Stewart z muzyką St. Vincent

Kristen Stewart, aktorka najbardziej kojarzona z hitem “Saga: Zmierzch”, postanowiła spróbować sił jako reżyserka. Jej pierwsze dzieło właśnie trafiło do sieci.

Gwiazda kina zadebiutowała za kamerą krótkometrażówką “Come Swim”. Obraz był pokazywany w Cannes i Sundance, a teraz trafił na YouTube. Producentem jest David Ethan. Wokalistka i gitarzystka St. Vincent, która była dziewczyną Stewart, skomponowała muzykę do dzieła. Kristen Stewart wyreżyserowała obraz na podstawie swojego scenariusza.

“Come Swim” to opowieść o dniu z życia mężczyzny (Josh Kaye) – na poły impresjonistyczny, na poły realistyczny. Niespełna 20-minutowy film można obejrzeć poniżej.

Kristen Stewart zasłynęła jako Bella w “Sadze: Zmierzch”.

Od tego czasu zagrała m.in. w filmach “Motyl Still Alice”, “American Ultra” czy u Woody’ego Allena w “Śmietance towarzyskiej”. Najnowszy obraz z jej udziałem to “Personal Shopper” Oliviera Assayasa.

Annie Clark, jak naprawdę nazywa się St. Vincent, poinformowała niedawno, że zajmie się reżyserią adaptacji powieści “Portret Doriana Graya” Oscara Wilde’a. Amerykanka promuje właśnie album “Masseduction”, który miał premierę 13 października.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne