MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyIron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)
I

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej album studyjny “The Book Of Souls” Iron Maiden, kontynuują koncertowanie w 2018 roku. W ramach kolejnej odsłony “Legacy Of The Beast” 27 lipca 2018 roku metalowa legenda zagra w Tauron Arenie Kraków.

Iron Maiden: Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą “światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat 80. z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.

REKLAMA

– Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów – wyjaśnia menedżer kapeli, Rod Smallwood.

– Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani.

Materiały promocyjne partnera

Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu. Wizerunek tej trasy – pełnej historii i hitów – zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy “Legacy Of The Beast”, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Sprzedaż biletów na większość koncertów rozpocznie się w piątek 25 listopada, więcej informacji na IronMaiden.com.

Przedsprzedaż dla członków Fan Clubu rozpocznie się w poniedziałek 20 listopada o godzinie 10:00.

Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada i zakończy się 23 listopada o godzinie 22:00.

Bilety na koncert w Krakowie wejdą do regularnej sprzedaży 24 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

▸ Przeczytaj również: Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne!

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA