Marilyn Manson: Johnny Depp w kolejnym prowokacyjnym klipie

Rockman Marilyn Manson najwyraźniej polubił współpracę z Johnnym Deppem. Muzyk zaangażował aktora do kolejnego teledysku.

Po wspólnym występie w wideo do “Say10”, Manson i Depp zagrali razem w przeznaczonym dla dorosłych widzów filmiku “Kill4Me”. W teledysku poza gwiazdorami widzimy roznegliżowane kobiety. Pojawia się również wątek podglądania i sceny seksu. Obrazek, w którym swe wdzięki zaprezentowały również modelki Jocelyn Binder i Bailee Cowperthwaite, znajduje się poniżej.

“Kill4Me” promuje longplay “Heaven Upside Down”, który miał premierę 6 października 2017 roku.

Formacja Marilyn Manson działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty “Antichrist Superstar” (1996) i “Mechanical Animals” (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie.

Johnny’ego Deppa ostatnio można było podziwiać w filmie “Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Aktor ostatnio zajęty był na planach produkcji Morderstwo w Orient Expressie” i “Labyrinth”. Johnny Depp z Alice Cooperem i Joe Perrym, czyli zespołem The Hollywood Vampires, 12 czerwca 2012 roku zagra na warszawskim Torwarze.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

zespoły weselne