Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie w Polsce (data, miejsce)

Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie w Polsce (data, miejsce)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

13 czerwca 2018 na warszawskim Torwarze odbędzie się koncert jednej najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny – Marilyn Manson na jedynym koncercie. Gościem specjalnym będzie Stone Sour.

Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.

Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszech czasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem “Heaven Upside Down”, który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

Przed gwiazdą wieczoru zagra inna rockowa potęga – Stone Sour.

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

Najnowszy krążek zespołu nosi nazwę “Hydrograd”. – Naszym jedynym celem było stworzenie czadowego, rockandrollowego albumu – mówi wokalista, Corey Taylor. – Wyluzujmy, pozwólmy piosenkom odwalić robotę i stworzyć najlepszą rockandrollową playlistę, jaka kiedykolwiek powstała.

Stone Sour tworzą: Corey Taylor (wokal), Josh Rand (gitara), Roy Mayorga (perkusja), Johny Chow (bas) i Christian Martucci (gitara).

Bilety w cenie 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.

Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

POSŁUCHAJ SINGLA
MARILYN MANSON – KILL4ME

POSŁUCHAJ SINGLA
STONE SOUR – ROSE RED VIOLENT BLUE

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...