Serial Figurantka wstrzymany. Julia Louis-Dreyfus ma raka!

Julia Louis-Dreyfus będzie dłużej niż wcześniej przewidywano leczyć raka piersi.

Informację o wstrzymaniu prac na planie serialu “Figurantka” podał producent Frank Rich.

– Mieliśmy już zaczynać – mówi Frank Rich. – Ale z oczywistych powodów – Julia nadal się leczy – filmowanie zostało wstrzymane.

Aktorka sama podzieliła się z fanami lekarską diagnozą. Na swoim koncie na Twitterze napisała: “1 na 8 kobiet ma raka piersi. Dziś to ja jestem tą jedną”.

– Dobre wieści są takie, że otrzymałam najwspanialsze wsparcie od rodziny i przyjaciół – dodała. – Złe wieści są takie, że nie wszystkie kobiety mają tyle szczęścia, więc zwalczmy wszystkie nowotwory i sprawmy, żeby powszechna służba zdrowia stała się rzeczywistością.

Diagnoza została postawiona zaraz po tym, jak Julia Louis-Dreyfus otrzymała szóstą z rzędu statuetkę Emmy za swoją kreację w “Figurantce”. Żadna inna aktorka nie zdobyła tak wielu Emmy za jedną rolę.

Niedawno – niezależnie od diagnozy aktorki – ogłoszono, że siódmy sezon “Figurantki” będzie zarazem zamknięciem cyklu.

W walce z nowotworem aktorkę wspiera stacja HBO, która produkuje “Figurantkę”. Odezwała się też do niej Christina Applegate, która w 2008 roku – po podobnej diagnozie – przeszła zabieg podwójnej mastektomii.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!