MUZOTAKTTeledyskiKayah i Grzegorz Hyży romantycznie do filmu "Podatek od miłości"

Kayah i Grzegorz Hyży romantycznie do filmu “Podatek od miłości”
K

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Kayah od lat z okazji swoich urodzin sprawia fanom muzyczną niespodziankę. Podtrzymując tradycję, w tym roku prezentuje singel “Podatek od miłości” z soundtracku do tak samo zatytułowanego filmu. Do duetu Kayah zaprosiła Grzegorza Hyżego.

– Grzegorz to fantastyczny, przemiły facet, przezdolny, dojrzały artysta, o cudownej barwie i emocjonalności w głosie – mówi Kayah.

REKLAMA

– A do tego absolutnie zabawny i niebywale skromny! Śpiewamy o miłości, pożądaniu, wzlotach i upadkach w miłości, ale zawsze z nadzieją na przetrwanie.

Utwór został napisany i skomponowany przez jednego z najmłodszych artystów wytwórni Kayax, należącej do Kayah – Michała Bownika z zespołu Bownik. Za produkcją muzyczną utworu “Podatek od miłości”, podobnie jak letniego hitu Kayah “Po co”, stoi Jan Smoczyński.

Materiały promocyjne partnera

Nagranie powstało do romantycznej komedii zatytułowanej właśnie “Podatek od miłości”. Do kin obraz z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim w rolach głównych trafi 26 stycznia 2018 roku.

Premierze singla towarzyszy teledysk w reżyserii Filipa Bartczaka, który wyprodukowało studio Propeller Film. Wideo, z fragmentami obrazu “Podatek od miłości”, można obejrzeć poniżej.

Bohaterką “Podatku od miłości” jest surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska), która ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los “ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

W obsadzie znaleźli się także Roma Gąsiorowska, Weronika Rosati, Magdalena Popławska, Magdalena Różczka, Grażyna Wolszczak i Michał Czernecki.

Kayah to autorka przebojów “Testosteron”, “Fleciki”, “Supermenka”, “Na językach” oraz “Śpij kochanie, śpij” i “Prawy do lewego”.

Ostatnią pozycją w jej dyskografii jest świąteczna płyta “Gdy pada śnieg” z 2016 roku.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA