Demi Lovato śpiewa po hiszpańsku i tańczy z Luisem Fonsi

Do sieci trafił klip do piosenki amerykańskiej gwiazdy popu, Demi Lovato oraz Luisa Fonsi, czyli twórcy megahitu “Despacito”.

Wspólne nagranie Demi Lovato i Luisa Fonsi nosi tytuł “Échame La Culpa”. – Nagrywanie z Demi to wyjątkowe doświadczenie, ale to co zdumiało mnie najbardziej, to że chciała zaśpiewać po hiszpańsku i jak perfekcyjnie podeszła do słów i wymowy – zdradza Fonsi.

Bardzo filmowy teledysk do “Échame La Culpa” został nakręcony w Nowym Jorku na Brooklynie przez Carlosa Pereza. Kolorowe wideo przedstawia Demi w seksownej bieliźnie, a Luisa tańczącego na ulicy. Energetyzujący, zmysłowy obrazek można obejrzeć poniżej.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską.

Jej poprzednia płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” i “Charming”. 29 września 2017 roku ukazała się najnowsza płyta Amerykanki, “Tell Me You Love Me”.

Demi jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.

Luis Fonsi, właściwie Luis Alfonso Rodríguez López-Cepero urodził się w San Juan. To portorykański piosenkarz i kompozytor, laureat nagrody Latin Grammy, który zyskał międzynarodową rozpoznawalność po wydaniu “Despacito”. Hit pobił wszelkie możliwe rekordy – w streamingu, sprzedaży i odsłonach na YouTube. Podczas ceremonii rozdania nagród Latin Grammy, artysta zdobył 4 statuetki w kategoriach: Record of the Year, Song of the Year, Best Urban Fusion / Performance oraz Best Music Video Short Version.

Louis Fonsi ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Ostatni z nich, “Despacito & Mis Grandes Exitos”, miał premierę w Polsce we wrześniu 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

zespoły weselne