Jessie Ware gwiazdą finałowego odcinka The Voice of Poland

Brytyjscy muzycy Jessie Ware
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Uwielbiana w Polsce Jessie Ware wystąpił w finale popularnego talent show, “The Voice of Poland”.

Jessie Ware zaśpiewa na żywo w programie 25 listopada. Odcinek z angielską gwiazdą transmitować będzie TVP2 od godziny 20:05.

Wokalistka promuje właśnie swoją nową płytę, “Glasshouse”, która ukazała się 20 października.

Materiał powstawał w Los Angeles wraz z wieloletnim współpracownikiem Jessie, Bennym Blanco. Album oscyluje mocno wokół tematu związków, ale też wątku rodziny, związanym z tym, że artystka została niedawno matką.

– Kiedy maleństwo skończyło 2,5 miesiąca pojechałam do LA komponować. Zagrałam Benny’emu co napisałam, a on spytał – dlaczego nie robisz tego co na “Devotion”? Wróć do tego oldschoolowego brzmienia, które było dla Ciebie świetne – wspomina prace nad płytą wokalistka.

Z nowymi utworami Jessie Ware pojawi się też na regularnych dwóch koncertach i 4 marca 2018 roku wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie Kraków a 6 marca na warszawskim Torwarze.

Jessie Ware to obecnie jedna z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek w Polsce. Po dwóch latach od premiery doskonale przyjętego debiutu “Devotion” (platyna w Polsce), w październiku 2014 roku artystka wydała drugi album, “Tough Love” (złoto w Polsce).

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!